دیدگاه

۱۴۰۰ سال است که ماله کشی بر اسلام جواب نداده است

Posted in دیدگاه

شباهت سخنان اخیر رفسنجانی و اوباما

ی تردید هاشمی رفسنجانی همواره علاقه داشته است که ایران با امریکا رابطه برقرار نماید ولی پرستش بی چون و چرای خمینی مرده و سخنانش از طرف انقلابیون و جوجه های انقلاب ندیده شان هرگز به او و مانند او این پروانه را نداده است که بتوانند در راه همراهی ایران با امریکا قدمی بردارند.

 

همراهی ایران با روسیه در ۲۶ سال خلافت خامنه ای جز بی نظمی و فقر و بی آبرویی برای ایران حاصلی نداشته است و باید اعتراف کنیم که خدمات اسرائیل به کشاورزی ایران در چهل سال پیش ،بیش از کارهای امروز روسیه برای ایران فایده داشته است.

بنابراین می توان همراهی هاشمی و امریکا را در سخنانشان از سیاست پراگماتیک رفسنجانی دانست که متاسفانه اکثر دولتمردان ایران از این مزیّت بی بهره اند؛ اما این که امروز اوباما به عنوان رئیس جمهور امریکا از اسلام دفاع می کند ، جای شگفتی است و باید به ایشان پیشنهاد داد که کمی تاریخ اسلام و قرآن بخوانند ، تا بدانند که اسلام از آغاز حکومت محمد در مدینه تا به امروز ، جز گردن زدن و قصاص و کشتار و بربریّت چیزی برای بشریّت به ارمغان نیاورده است.

پاسخ به سخنان آیت الله بارک حسین اوباما !

آقای بارک حسین اوباما فرموده اند :«آنها سعی می کنند که خود را رهبران دینی، رزمندگان مقدس جا بزنند؛ آنها رهبران دینی نیستند، آنها تروریست هستند. ما با کسانی که اسلام را منحرف کرده اند در جنگ هستیم.»

اما باید از جناب اوباما پرسید : کدام رهبر دینی را قبول دارید؟. آیا خمینی را بعنوان نماینده اسلام می پذیرید؟.  رفتار خمینی با دیپلماتهای امریکایی در ماجرای سفارت تهران را می پسندید؟. رهبران دینی مورد نظر شما در الازهر مصرند و یا لبنان؟. در افغانستانند و یا پاکستان؟. جناب اوباما آیا فراموش کرده اید که هم اکنون در حال چانه زنی درباره ی بمب هسته ای با رژیم اسلامی ایران هستید؟. رژیم جمهوری اسلامی  چه ایرادی دارد که جهان داشتند بمب هسته ای را برای ایشان نمی پسندد؟.

چه شده است که امروز از جایگاه دفاع از اسلام سخن می گویید و اسلام داعش را اسلام واقعی نمی دانید؟. جناب اوباما با کمی مطالعه تاریخ اسلام خواهید دید که خود پیامبر اسلام و علی و عمر و بیشتر خلفا هزاران مورد قتل و گردن زدن را اجرا نموده اند. تنها در یک مورد محمد به علی و زبیر دستور گردن زدن ۷۰۰ اسیر یهودی بالای ۱۲ سال را داده است که به نسل کشی بنی قریظه معروف است و سندیت این جنایت مورد تأیید اسلام شناسان گذشته و حال است.

فرمایشهای آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله رفسنجانی که مدتهاست بازی قدرت را به خامنه ای باخته است و این روزها حتی توان جمع کردن دوستان و همراهان گذشته را برای دفاع از نیروهای ملی مذهبی و اصلاح طلب  هم ندارد، باید عمامه اش را کج بگذارد. او که همواره از موئسّسین رژیم جمهوری اسلامی شناخته می شود و اشتباهات دوران ریاست جمهوری اش ، سپاه پاسداران را در تمام عرصه های سیاسی و اقتصادی راه داد، امروز از اسلامی متفاوت سخن می زند :

«  برخی می خواهند در گذشته بمانند و سلفی ها، تکفیری ها، داعش، بوکوحرام از این دسته اند که می خواهند آنچه در زمان پیامبر بوده را اجرا کنند اما به این فکر نمی کنند که در زمان پیامبر هواپیما، ماشین و تکنولوژی امروزه وجود نداشت و ما به آسمان راه نداشتیم و داعش نمونه سنت پرستی است.»

آقای رفسنجانی ! شما اسلام را برای ما تعریف نمایید. آیا اسلام فقط قرآن است و یا اینکه رفتار و سیره پیامبر و امامان هم هست؟. آیا اسلام ورای سیره امامان و حدیث هم هست؟. آیا می توان آیات متعدد قرآن را نادیده گرفت؟. آیا می توان اعمال پیامبر اسلام و جانشینانش را نادیده گرفت و مطابق سیره ایشان عمل نکرد؟. براستی آقای رفسنجانی اسلام شما چیست؟. آیا همان اسلام آمریکایی که خمینی ۳۰ سال قبل می گفت ، اسلام مورد نظر شماست؟. اعدامهای  ۳۶ سال اخیر در جمهوری اسلامی کدام اسلام است؟. کشتار و تبعید بهائیان از کدام اسلام است؟ اسلام مورد نظر خود را تعریف کنید! بدون قرآن و حدیث خوب است؟ خوب اصلاً چه اجباری است که بگویید اسلام وقتی محتوایش را با ماله کشی تغییر دهید!

خمینی ۳۰ سال پیش از اسلام امریکایی سخن گفت و اسلام ناب محمدی را در برابر آن قرار داد.این اسلام ناب محمدی را می توانید تعریف نمایید؟. براستی ؛ یک تعریف سره و روشن از اسلام را بما بدهید تا ببینیم!

خمینی ۳۰ سال پیش اسلام ناب داعش ا را تعریف کرد

اسلام امریکایی یعنی اسلامی که با دنیا در صلح باشد! اسلامی که کاری به کار غرب و اسرائیل نداشته باشد. در مقابلش اسلام ناب محمدی مورد نظر خمینی اسلامی بود که تظاهرات برائت از مشرکین براه انداخت و مکه را با خاک و خون کشید. اسلام ناب محمدی خمینی ، اسلامی است که چندین بهایی  از جمله یک دختر ۱۶ ساله را در خرداد ۱۳۶۲ در شیراز اعدام کرد. اسلام ناب محمدی خمینی همان است که راه قدس از کربلا می گذرد! کسی به حرفهای خمینی و اطرافیانش توجه نکرد که ایشان قصد کشور گشایی دارند.

اسلام ناب محمدی یعنی کشور گشایی عمر و عثمان! بله این اسلام خمینی بود که تا امروز هم گرفتار آنیم. اسلامی که حجاب در آن زوری است وکشتار دگر اندیشان آزاد! کشتار و اعدام مخالفان به اتهامهای من در آوردی مانند محاربه و مفسد فی الارض! اعدام بسیاری از فعالین مدنی که از آغاز انقلاب تا همین امروز ادامه دارد و متاسفانه خبرهایی هم مبنی براعدام احتمالی سامان نسیم ، زندانی کردستانی  هم رسیده است.

اسلام  ناب محمدی است که بصورت قانون مدنی جمهوری اسلامی ، جوانهای آینده ساز ایران را به بهانه های مسخره ی مبارزه با خدا (!) و مفسد فی الارض را به خاک و خون می کشد، تنها فرق این با داعش این است که دوربین و فیلمبرداری ندارد. براستی اگر از اعدام ایرانیان بی گناهی که هر روزه در بیدادگاه های انقلاب به قتل می رسند ، فیلم گرفته می شد، چه تفاوت عمده ای با داعش داشت؟.

این ویدئو اسلام خمینی و داعش و علی را به شما معرفی می کند :

 

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest