دیدگاه

خامنه ای افشای فساد را « غلطترین کار» می داند؛ البته چرا که نه!

Posted in دیدگاه

 دوران خامنه ای بیشترین میزان در آمد نفتی تاریخ را داشتیم و جالب است که بیشترین شکاف طبقاتی و فقر بیشتر طبقه ی کارگر و کارمند را بدنبال داشت.گروه بزرگی از حامیان خامنه ای در تهران از طریق وامهای کلان به ثروتهای باد آورده ای رسیدند و البته که این افراد چلشته خور از ادامه ی رژیم خیانتکار اسلامی حمایت خواهند کرد. انتظار هم نداریم که تازه به دوران رسیده ها و آغا زاده ها از این رژیم و جنایاتش حمایت ننمایند. این آغازادگان در شمال تهران با خودروهای آنچنانی ملت شهید پرور را به سخره می گیرند. همان ملتی که 37 سال با دادن شهید ، این آقایان را به اینجا رساندند.البته تهران برای ایشان کوچک است و سواحل ماکائو و قمارخانه هایش پر است از فرزندان ملایان و سرداران سپاه که با ثروت مردم ایران در حال قمار هستند.

نا آگاه نگه داشتن مردم سیاست اصلی آقای جنایتکار
یکی از روشهای اصلی آخوندهای رژیم اسلامی و در رآس آن خامنه ای نا آگاه نگه داشتن مردم از اوضاع و تبلیغات دروغین برای موجه جلوه دادن سیاهترین کارها و سیاستهاست.

سید ابوالحسن بنی صدر: گفتند، مسلمان نیستی که با اعدام مخالفی/ علی کلائی

Posted in دیدگاه

سید ابوالحسن بنی صدر: گفتند، مسلمان نیستی که با اعدام مخالفی/ علی کلائی

دکتر سید ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهوری ایران، نیاز به معرفی ندارد. با این‌که پس از گذشت سال‌ها، ایشان طی مصاحبه‌های متعدد و نگارش کتب، به بسیاری از پرسش‌های مطرح در زمینه‌ی نقض حقوق بشر در آغازین ماه‌ها و سال‌های انقلاب بهمن ۵۷ پاسخ داده‌ است،

مستند سکس، مرگ و معنای زندگی از ریچارد داکینز چالشی در برابر خداباوران

Posted in دیدگاه

mqdefault

یچارد داکینز، زیست شناس فرگشتی و چهره برجسته خداناباوری، مجموعه ای ۳ قسمتی به سفارش کانال ۴ انگلستان ساخته با عنوان «سکس، مرگ، و معنای زندگی». او می گوید تا به امروز، مذهب نقشی عمده در تعریف مفاهیم سه گانه داشته است ولی با صعود کهکشانی خداناباوری در دنیا، می بایست در معنایشان بدون مذهب اندیشید.

شعار مرگ بر امریکا و صف گرین کارت مسئولین رژیم!

Posted in دیدگاه

محمد نهادندیان و بسیاری دیگر از مقامات عالی رتبه رژیم آخوندی مخصوصا نمایندگان مجلس دارای گرین کارت و دو میّتی هستند، در واقع اینها ایرانی بودن برایشان ارزشی نداشته و نخواهد داشت!

کشور هزار فامیل

البته هزارفامیل زیاد است. راستش را بخواهید  شاید ۱۰۰ خانواده مذهبی که با هم  بده بستان ازدواجی هم دارند ، ایران را اداره می کنند. یعنی از خاتمی و موسوی گرفته تا حداد عادل م مجتبی خامنه ای و علی مطهری و لا ریجانی ، این طناب را بگیر و برو جلو !

۱۴۰۰ سال است که ماله کشی بر اسلام جواب نداده است

Posted in دیدگاه

شباهت سخنان اخیر رفسنجانی و اوباما

ی تردید هاشمی رفسنجانی همواره علاقه داشته است که ایران با امریکا رابطه برقرار نماید ولی پرستش بی چون و چرای خمینی مرده و سخنانش از طرف انقلابیون و جوجه های انقلاب ندیده شان هرگز به او و مانند او این پروانه را نداده است که بتوانند در راه همراهی ایران با امریکا قدمی بردارند.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest