دکتر اردشیر امیر ارجمند

رفع حصر باعث نشاط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور می‌شود

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

مصطفی پورمحمدی روز شنبه این هفته اعلام کرد که پرونده حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی در شورای عالی امنیت ملی در حال بررسی است. وزیر دادگستری اشاره کرد که این پرونده از ابتدای تشکیل در شورای عالی امنیت ملی بوده و از این به بعد هم هر تصمیمی قرار باشد گرفته شود، در‌‌ همان جا باید بگیرند. این در حالی است که از آغاز حصر تاکنون هیچ مرجع قانونی نسبت به این فرایند غیرقانونی حاضر به پاسخگویی نبوده است

آزادی موسوی و کروبی زمینه ساز «همبستگی ملی» خواهد بود

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

مشاور ارشد میرحسین موسوی با اشاره به سخنان وزیر دادگستری مبنی بر بررسی پرونده آقایان موسوی وکروبی در شورای امنیت گفت: اظهارات اخیر اقای پورمحمدی را باید به فال نیک بگیریم چرا که برای اولین بار است بعد از ۱۰۰۰ روز که از حصر می گذرد یک مقام رسمی کشور از پرونده آنان به صورت رسمی صحبت کرده و مرجعی را مشخص می کند که پرونده در آن در حال بحث است، یعنی شورای امنیت ملی. بنابراین از این به بعد مشخص است که پرونده در آنجا مطرح است و باید از این مرجع خواست که درمقابل خواست مردم و این خواست ملی پاسخگو باشند.

اميرارجمند-ادامه-حصر-موسوی-و-کروبی-«غیرقانونی-و-ناموجه»-است

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

اردشير امير ارجمند، سخنگوی شورای راه سبز اميد

اردشير امير ارجمند، سخنگوی شورای راه سبز اميد، می‌گويد که خبر ديدار دبير شورای عالی امنيت ملی با ميرحسين موسوی را نه تاييد و نه رد می‌کند ولی ادامه حبس رهبران جنبش سبز «مغاير منافع ملی» است.

اردشیر امیر ارجمند: عذرخواهی موسوی و کروبی محال است

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

اردشیر امیر ارجمند: عذرخواهی موسوی و کروبی محال است

جرس: هزارمين روز حبس ميرحسين موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی نزديک می‌شود و «تاکنون» نه اعتراض‌ها و تهديدهای هواداران آنها، نه پادرميانی‌های حبيب‌الله عسگراولادی و انذارهای علی مطهری، نه درخواست‌های محمد خاتمی و نه توصيه حسن روحانی برای «توبه»، به پايان اين وضعيت منجر نشده است.

با حذف هاشمی انتخابات از معنای خود خارج شده است

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

اردشیر امیرارجمند سخنگوی شورای هماهنگی سبز امید در گفت و گو با شبکه آنلاین ۲۵ خرداد با انتقاد از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی، با اشاره به درخواست های صورت گرفته برای حکم حکومتی، گفته است که حکم حکومتی جایگاه حقوقی ندارد.

با میرحسین مخالف‌اند، چون می‌خواهند کشور را بی‌برنامه و هیأتی اداره کنند

on . Posted in دکتر اردشیر امیر ارجمند

اردشیر امیر ارجمند مهمترین خصلت برنامه های اقتصادی مهندس موسوی را توجه به مردم و جامعه‌محوری می داند و معتقد است که دشمنی کسانی همچون بادامچیان با وی از همین‌جا شروع می‌شود. مشاور ارشد میرحسین درباره این جریان می گوبد: آنها که عرضه نداشتند حتی یک مدرسه را درست اداره کنند و به دموکراسی هم هیچ اعتقادی نداشتند، می‌خواستند از همان اول انقلاب و در دوران جنگ، کشور را به‌صورت هیأتی اداره کنند. آنها رسماً با برنامه‌ریزی مخالف بودند. مهندس باید کلی مبارزه می‌کرد تا کشور و اقتصاد آن دارای برنامه باشد.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest