جنبش سبز

کانون مدافعان حقوق بشر: ادامه حصر اصرار بر قانون‌شکنی است

on . Posted in جنبش سبز

کانون مدافعان حقوق بشر ایران در بيانيه‌ای در آغاز چهارمين سال حصر مهدی کروبی، ميرحسين موسوی و زهرا رهنورد، نه تنها اقدام حکومت در آغاز حصر اين افراد را حتی بر پايه قوانين خود جمهوری اسلامی «غيرقانونی» دانسته، بلکه تداوم آن در سه سال گذشته را نيز «اصرار بر قانون‌شکنی» توصیف کرده است.

هزار روز گذشت و ایران قیامت نشد!

on . Posted in جنبش سبز

به همین سادگی و راحتی هزار روز از حبس خانگی موسوی و کروبی و رهنورد گذشت و آب از آب هم تکان نخورد. قرار هم نبود تکان بخورد. تمام امیدهای واهی که وعده آزاد شدن آن‌ها را درروز عید غدیر می‌داد یا اساسا انتخاب روحانی را مرتبط با آزادی این اشخاص می‌دانست همه نقش بر آب شد. به‌راستی چرا ؟

یادآوری مظلومیت زندانیان و محصوران، یادآوری مسوولیت‌های اجتماعی ماست

on . Posted in جنبش سبز

حسین زمان، هنرمند مردمی و رزمنده دوران دفاع مقدس کشورمان، با تاکید بر اینکه ظلم ستیزی از مشخص‌ترین ویژگی‌های جنبش‌های مردمی است به کلمه می گوید: فکر نمی‌کنم کسی ادعا داشته باشد که ریشه ظلم در جامعه ما خشکیده و هیچ مظلومی وجود ندارد. قطعا تا زمانی که بی عدالتی هست، ظالم نیز حضور دارد و مردم باید به کرامت خود واقف باشند و احترام بگذارند و این شدنی نیست مگر اینکه در مقابل ظلم ایستادگی نمایند. من هنوز این همت و خواستن را در مردم خوب وطنم می‌بینم.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest