اخبار زندانیان

تداوم نگهداری یاشار رضوانی در بند ۲۰۹ زندان اوین

on .

Yashar-rezvani

یاشار رضوانی شهروند بهایی که از سیزدهم مردادماه در منزل شخصی اش بازداشت شده بود، هم‌چنان در سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری می شود. پرونده این شهروند بهایی به شعبه ۳ دادسرای «شهید مقدس» اوین ارجاع داده شده است و خانواده وی از اتهامات احتمالی او اطلاعی در دست ندارند.

 

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یاشار رضوانی شهروند بهایی هم‌چنان در سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری می شود.

یک منبع نزدیک به خانواده رضوانی با اعلام این خبر در گفتگو با گزارشگر هرانا گفت: “۱۹ روز هست که آقای رضوانی در سلول های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری می‌شود. پرونده به شعبه ۳ دادسرای شهید مقدس اوین ارجاع داده شده است، اما خانواده وی هنوز از اتهامات وی اطلاعی ندارند. در مراجعات خانواده رضوانی به دادسرای اوین نیز مسئولین پاسخگو نیستند.”

یاشار رضوانی شهروند بهایی ساکن آریاشهر تهران از روز چهارشنبه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۰:۴۵ صبح در منزلش توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شده است.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest