اخبار زندانیان

تداوم نگهداری یاشار رضوانی در بند ۲۰۹ زندان اوین

on .

Yashar-rezvani

یاشار رضوانی شهروند بهایی که از سیزدهم مردادماه در منزل شخصی اش بازداشت شده بود، هم‌چنان در سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین نگهداری می شود. پرونده این شهروند بهایی به شعبه ۳ دادسرای «شهید مقدس» اوین ارجاع داده شده است و خانواده وی از اتهامات احتمالی او اطلاعی در دست ندارند.

واحد خلوصی بازداشت شد

on .

vahed kholoosi

واحد خلوصی فعال مدنی بهایی، صبح امروز از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

اسماعیل گرامی مقدم؛ محرومیت از درمان و امکان صدور حکم جدید

on .

esmail gerami moghadam

از اعزام اسماعیل گرامی مقدم، سخن‌گوی حزب اعتماد ملی، عضو شورای سردبیری روزنامه اعتماد ملی و زندانی سیاسی بند هفت زندان اوین با وجود مشکلات جسمی و بیماری ها به بیمارستان جلوگیری می شود و امکان صدور حکمی جدید علاوه بر حکم پیشین او برایش وجود دارد.

در آستانه آزادى؛ کاهش‌ حکم آتنا فرقدانی از بیش از ١٢ سال حبس به ١٨ ماه

on .

atena faraghdani

شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران با نقض حکم دادگاه بدوی آتنا فرقدانی، محکومیت وی را از ۱۲ سال و ۹ ماه حبس تعزیری به ۱۸ ماه حبس کاهش داد. با این حکم، این هنرمند زندانی به زودی از زندان اوین آزاد خواهد شد.

وضعیت نامناسب خدمات پزشکی در زندان مهاباد

on .

zendan mahabad

وضعیت تجهیزات پزشکی در زندان مهاباد بسیار نامناسب گزارش می شود و عدم وجود کادر پزشکی بعد از ساعات اداری زندانیان بیمار را با مشکلات عدیده مواجه ساخته است.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest