اخبار فرهنگی

علم الهدی می گوید کنسرت فساد است ولی نظری درباره فاحشه های دور حرم ندارد!

on . Posted in اخبار فرهنگی

در کنار این بازار مکاره ، فاحشه ها و زنان صیغه ای هم در حال کسب و کارند . فحشای اسلامی که بسیار هم از سوی زائران عرب مورد استقبال قرار گرفته و اعراب خاورمیانه هنگام زیارت سری هم به کنیزان و صیغه های ایرانی می زنند! بعد هم ما را مسخره می کنند که در ایران فحشا و خود فروشی شغلی رسمی است! این است انسانیت وعده داده یشده خمینی و ایران مترقی! تمدن ایرانی امروز به صیغه و نذر درون ضریح دلخوش است؛ چیز دیگری هم مگر دارد؟

علم الهدی بار دیگر نفرت خود را از موسیقی و فرهنگ ایرانی نشان داد - احمد علم الهدی در نماز جمعه امروز مشهد تاکید کرده است که در این شهر نباید اجازه برگزاری کنسرت داده شود.

تاکید خامنه‌ای بر «سالم‌سازی و حفظ امنیت فضای مجازی» در ایران

on . Posted in اخبار فرهنگی

رهبر جمهوری اسلامی در حکم انتصاب اعضای جدید شورای عالی فضای مجازی، ماموریت‌هایی چون «سالم‌سازی فضای مجازی»، «تسریع در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات» و «ممانعت از آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی» را برای این شورا تعیین کرد.

یونسکو نابودی برج‌های تاریخی پالمیرا را محکوم کرد

on . Posted in اخبار فرهنگی

برج‌های تاریخی پالمیرا

یونسکو، سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد، از نابودی هفت برج تاریخی شهر باستانی پالمیرا در سوریه توسط گروه حکومت اسلامی در حد فاصل ماه‌های ژوئن تا اوت ۲۰۱۵ خبر داده و این اقدامات را محکوم کرد. 

انتقاد جنتی از محافظه‌کاران: شما نگران ساپورت هستید، ما نگران سقوط اخلاقی

on . Posted in اخبار فرهنگی

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گوید که در جمهوری اسلامی بیش از هر جا از اخلاق صحبت می‌شود، اما جامعه پس از ۳۵ سال دچار دروغ شده است

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، خطاب به منتقدان محافظه‌کار دولت حسن روحانی گفت، تمام نگرانی شما این است که چرا یک خانم جوراب ساپورت پوشیده است، اما دولت نگرانی‌های عمیق‌تری دارد و آن سقوط اخلاقی جامعه است.

پیکر ریچارد فرای، ایران‌شناس آمریکایی، سرانجام «سوزانده شد»

on . Posted in اخبار فرهنگی

ریچارد فرای بنیانگذار مرکز مطالعات خاورمیانه دانشگاه هاروارد و نخستین صاحب کرسی ایران‌شناسی در این دانشگاه بود.

خبرگزاری ایسنا روز دوشنبه به نقل از یکی از همکاران ریچارد فرای٬ ایران‌شناس مشهور آمریکایی که فروردین‌ماه در گذشت٬ گزارش داد که پیکر آقای فرای پس از آن‌که ایران به درخواست‌ها برای دفن او در اصفهان پاسخی نداد٬ در آمریکا سوزانده شد.

کانون نویسندگان ایران: حاکمیت باید پوست‌اندازی کند، نه ما

on . Posted in اخبار فرهنگی

کانون نويسندگان ايران در واکنش به اظهار نظر معاون وزارت ارشاد ایران اعلام کرد «آن که بايد پوست اندازد نه کانون و امثال آن، بلکه ساختار و سازوکاری است که به سرکوب کانون و ديگر آزادی‌خواهان دست يازيده است».
FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest