اخبار سیاسی

آمار وحشتناک اعدام‌ها در دولت حسن روحانی (من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم)

on . Posted in اخبار سیاسی

rohani2

وعده های دروغ (تقیّه): حسن روحانی که با وعده‌های بشردوستانه و لبخند توانست با عوام‌فریبیِ تمام به مقام ریاستش رسیده ، و با شعار فریبنده چون ” من سرهنگ نیستم بلکه حقوقدانم” آنچنان آمار وحشتناکی از نقض حقوق‌بشر و افزایش اعدام‌ها برجای بگذارد که ت رکورد ١۵سال اخیر حکومت اسلامی را در اعدام شکست!

خامنه ای و بستگان دزدش، چگونه کشورمان را غارت و آنرا ویران کردند!

on . Posted in اخبار سیاسی

اگر دزدی وارد خانه ما شده و بخواهد اسباب اثاثیه و پول و جواهرات مارا به سرقت برد چه واکنشی نشان می دهیم؟. آیا با او بر سر جنگ و نزاع در نمی آییم و در صورت امکان به پلیس اطلاع نمی دهیم؟!.

رجز خوانی علم الهدی مزدور خراسان

on . Posted in اخبار سیاسی

این توده انبوه اسکناس از سوی امت به خواب رفته و خردباخته درون ضریح رضای عرب ریخته شده که در توبره گشاد خامنه ای جنایتکار وصدها آخوند مزدور درگاه خلافت فرو می رود. امت خردباخته خاکستر نشین می شود و آخود کلاش و کلاهبردار بر اسب قدرت و زقعگوئی به تاخت و تاز می پردازد.

خامنه ای، جنایتکار قرن برای خود شماری مزدور به نام امام جمعه ها برگزیده که همگی در جاسوسی و تحمیر و خردزدایی مردم کم سواد و نا آگاه با همه نیرو و توان خود در تلاشند و جیب خلق الله و امت به خواب رفته و شعور باخته را به نام دریافت نذورات، خمس، و زکات و دهها کوفت و زهر مار دیگر را خالی می کنند.

ورود خزنده و خطرناک قاسم سلیمانی به عرصه سیاست

on . Posted in اخبار سیاسی

soleymani2

تلاش رسانه های رژیم و غرب برای معرفی قاسم سلیمانی
در حالیکه بطور طبیعی مردم ایران از سپاه و نیروهای خائن آن نفرت دارند در دو سال گذشته تلاشی هماهنگ و معنی دار برای معرفی قاسم سلیمانی بعنوان یک شخصیت مقتدر و ایجاد محبوبیت برای وی بوده اند.

حمایت عربستان از توافق اتمی: یکی از مشکلات‌مان با ایران کم شد

on . Posted in اخبار سیاسی

عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی

در پی دیدار سلطان سعودی با رئیس جمهور آمریکا، عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی، با تاکید بر حمایت این پادشاهی از توافق اتمی با ایران گفت: «ما اکنون یک مشکل کمتر در مقابله با این کشور داریم.» 

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest