اخبار اقتصادی

ادامه سیاستهای اقتصادی احمدی نژاد ؟!

on . Posted in اخبار اقتصادی

BACK OF ZANJANI

اقتصاد بیماری که مُرد

در  زمان خاتمی بود که سخن از بیمار بودن اقصاد ایران می رفت. سخن از کهنه بودن کارخانه های تولیدی و کاغذبازی و فساد درون گمرک بود. خود رئیس جمهور ایران بدون دادن گرا درباره ی جزئیات ، از بیمار بودن اقتصاد ایران سخن گفت و بعد ها هم درباره این که اقتصاد ایران نیاز به یک جراحی دارد بسیار سخن گفته شد.

درگیری و بازداشت فعالان عرفان حلقه در تجمع مقابل دادگاه انقلاب/ تصویری

on . Posted in اخبار اقتصادی

11009851_733107606808486_1585097024132539417_n

امروز ۶ اسفندماه همزمان با اعلام تشکیل دادگاه محمدعلی طاهری صدها تن از فعالان گروه عرفان حلقه در مقابل دادگاه انقلاب در حمایت از وی دست به تجمع زدند. در این تجمع که با دخالت ماموران لباس شخصی و نیروی انتظامی به خشونت کشیده شد تعدادی از شهروندان معترض نیز بازداشت شدند.

ایران ادعای مجاهدین خلق در مورد سایت مخفی را تکذیب کرد

on . Posted in اخبار اقتصادی

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک روز چهارشنبه، ۶ اسفند، ادعای «شورای ملی مقاومت» در مورد وجود سایت مخفی غنی‌سازی اورانیوم در حومه تهران را تکذیب کرده و آن را «بی‌پایه و جعلی» خواند.

معاون روحانی از کسری ۱۶ هزار میلیارد تومانی درآمد یارانه‌ها خبر داد

on . Posted in اخبار اقتصادی

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری ایران

در ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۴ ایران در مجلس، منابع درآمد هدفمندی یارانه‌ها ۴۸ هزار میلیارد تومان تعیین شد. همزمان، معاون اول رییس جمهوری ایران از کسری ۱۶ هزار میلیارد تومانی تامین منابع درآمد یارانه‌ها در سال آینده خبر داد.

افزایش ۳۰ درصدی صادرات آلمان به ایران در سال گذشته

on . Posted in اخبار اقتصادی

ارزش صادرات آلمان به ایران می‌تواند به ده‌ها میلیارد یورو برسد

رشد صادرات آلمان به ایران در سال ۲۰۱۴ ، در ده سال گذشته بی‌سابقه بوده است. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در صورت دست‌یابی به توافقی نهایی در مذاکرات هسته‌ای، میزان صادرات آلمان به ایران تا ده‌ها میلیارد یورو در سال هم برسد.

FacebookMySpaceTwitterDiggداغ کن - کلوب دات کام DeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest